O NASNasza hodowla jest członkiem międzynarodowej organizacji felinologicznej FIFe. Jesteśmy członkiem klubu SMK Cat Club Rybnik, pod patronatem Felis Polonii (FPL).Hodowla jest mała, dzięki czemu poświęcamy naszym kotom więcej uwagi i miłości. Hodowla powstała z pasji i miłości do kotów brytyjskich. Najpopularniejszym kolorem brytyjczyków jest kolor niebieski, ale my szczególną miłością obdarzyliśmy koty brytyjskie o nietypowym umaszczeniu tj. rudy, kremowy, czekoladowy, cynamonowy czy płowy. To nie znaczy oczywiście, że nie kochamy tych klasycznych. Kochamy! W końcu mamy cudowną, niepowtarzalną niebieską Bobsy :-)

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze koty były zdrowe i szczęśliwe. Traktujemy je jak członków rodziny, których obdarzamy miłością.

Koty w naszej hodowli pozostają pod stałą opieką weterynaryjną oraz są testowane pod względem chorób zakaźnych i genetycznych.

Dbamy również o to, aby kociaki z naszej hodowli były zarówno zdrowymi, jak i pięknymi przedstawicielami tej rasy oraz były w pełni zsocjalizowane z ludźmi i innymi kotami.